Uczenie się ewangelizacji i uczniostwa

Uczenie się ewangelizacji i uczniostwa

Monika i Jurek Szkudelscy są od ponad 30 lat misjonarzami Ruchu Chrześcijańskiego Mt28. Rozpoczynali jako studenci, po kilku latach stali się misjonarzami. Przez kilka lat służyli w Rostowie nad Donem w Rosji, obecnie mieszkają w Krakowie i starają się docierać do lokalnych kościołów na terenie całej Polski. Od Olsztyna do Lublina, Wrocławia, Bydgoszczy, Żor i wielu innych miejscowości. Pomagają innym rozwijać się w dziedzinie ewangelizacji i uczniostwa.

 

Majówkowa integracja i duchowa przygoda

Majówkowa integracja i duchowa przygoda

Weekend majowy to dla wielu czas odpoczynku. Służba studencka z Warszawy (RAPP Warszawa) zdecydowała się wykorzystać okazję, by zorganizować wyjazd integracyjny dla studentów.

 

 

 

 

Przystań - zatrzymaj się i walcz!

Przystań - zatrzymaj się i walcz!

Służba “Przystani”, zainicjowana przez Danutę i Przemka Lewińskich, co roku organizuje niemal trzydzieści wypraw, w których bierze udział przeszło siedemset osób. Pomysł powstał w odpowiedzi na palącą potrzebę ojcowskich serc.

 

 

 

 

4 Muszkieter - w poszukiwaniu wzorca męskości

4 Muszkieter - w poszukiwaniu wzorca męskości

Każdy mężczyzna musi sam odkryć życiową misję, która będzie go napędzać do działania. Służba wśród mężczyzn - 4 Muszkieter - wychodzi naprzeciw tej potrzebie, oferując wiele inspirujących wydarzeń. Opowieść Sławka, który uczestniczył kilka razy jako wolontariusz w Ekstremalnym Weekendzie Charakteru, jest mięsista i pełna przeżyć.

 

Ruch Akademicki Pod Prąd - służba wśród studentów

Ruch Akademicki Pod Prąd - służba wśród studentów

Służba wśród studentów w Poznaniu, Warszawie i Krakowie organizuje różnorodne wydarzenia na uczelniach wyższych, a wszystko po to, by zainteresować studentów ewangelią.

W ubiegłym semestrze na warszawskich uczelniach około 1000 osób wypełniło ankietę podczas Akcji Stolik, a około 10 procent było zainteresowanych dalszą rozmową.

 

FamilyLife - Tydzień  małżeństwa w Gdańsku

FamilyLife - Tydzień małżeństwa w Gdańsku

FamilyLife Polska włączyła się w zorganizowanie Tygodnia  małżeństwa w Gdańsku. W ramach akcji odbyła się randka małżeńska – Bliżej siebie, spacer dla par po Galerii Muralu – MuraLOVE, a przez cały tydzień dostępna była za darmo randka: Miłosny spacer po Gdańsku z aplikacją guideU. Po każdym z wydarzeń małżeństwa miały okazję, by zgłosić się do udziału w półrocznym kursie Sztuka Pielęgnowania Małżeństwa.

 

© Ruch Chrześcijański Mt28. Wszelkie prawa zastrzeżone.