4 Muszkieter - w poszukiwaniu wzorca męskości

4 Muszkieter - w poszukiwaniu wzorca męskości

Każdy mężczyzna musi sam odkryć życiową misję, która będzie go napędzać do działania. Służba wśród mężczyzn - 4 Muszkieter - wychodzi naprzeciw tej potrzebie, oferując wiele inspirujących wydarzeń. Opowieść Sławka, który uczestniczył kilka razy jako wolontariusz w Ekstremalnym Weekendzie Charakteru, jest mięsista i pełna przeżyć.

Ruch Akademicki Pod Prąd - służba wśród studentów

Ruch Akademicki Pod Prąd - służba wśród studentów

Służba wśród studentów w Poznaniu, Warszawie i Krakowie organizuje różnorodne wydarzenia na uczelniach wyższych, a wszystko po to, by zainteresować studentów ewangelią.

W ubiegłym semestrze na warszawskich uczelniach około 1000 osób wypełniło ankietę podczas Akcji Stolik, a około 10 procent było zainteresowanych dalszą rozmową.

FamilyLife - Tydzień  małżeństwa w Gdańsku

FamilyLife - Tydzień małżeństwa w Gdańsku

FamilyLife Polska włączyła się w zorganizowanie Tygodnia  małżeństwa w Gdańsku. W ramach akcji odbyła się randka małżeńska – Bliżej siebie, spacer dla par po Galerii Muralu – MuraLOVE, a przez cały tydzień dostępna była za darmo randka: Miłosny spacer po Gdańsku z aplikacją guideU. Po każdym z wydarzeń małżeństwa miały okazję, by zgłosić się do udziału w półrocznym kursie Sztuka Pielęgnowania Małżeństwa.

© Ruch Chrześcijański Mt28. Wszelkie prawa zastrzeżone.