Skorzystaj z darmowych aplikacji i stron, które pomagają mówić innym o Bogu.

God tools

Aplikacja zawiera kilka prezentacji ewangelii w pięknej oprawie graficznej. Użytkownik znajdzie tam „Przyjaźń z Bogiem”, „Cztery prawa duchowego życia”, ewangelię przedstawioną za pomocą symboli The Four i prezentację na temat życia w mocy Ducha Świętego.

Treść można wyświetlić w wielu językach.

Perspective cards

Karty pomagają rozmówcom określić swój światopogląd. Uczestnicy rozmowy wybierają karty widoczne na ekranie opisujące ich przekonania dotyczące świata, Boga i człowieka. Ciekawa rozrywka towarzyska.

 

Every student

Umożliwia przeglądanie i czytanie bogatych zasobów portalu everystudent.com w aplikacji. Zgromadzone artykuły odpowiadają na pytania dotyczące kwestii istnienia Boga, wiary i życia. Jej polskim odpowiednikiem jest strona https://www.kazdystudent.pl

Soularium

Soularium to narzędzie składające się z pięćdziesięciu zdjęć i kilku prostych pytań,. Dzięki niemu możesz rozpocząć i prowadzić rozmowę na ważne tematy albo po prostu lepiej się poznać. Możesz je używać nie tylko do dyskusji o Bogu.

Voke

Wybierz jeden z inspirujących filmów, poleć go znajomemu, a potem zapytaj, co o nim myśli. Przyjazny Voke Bot pomoże ci zadać dobre pytania.

Jesus film project

Kolekcja ponad 200 filmów pozwalających lepiej poznać Jezusa. Aplikacja zawiera pełne, polskie wersje filmów „Jezus”, „Maria Magdalena”, „Życie Jezusa”, „Opowieść o Jezusie” dla dzieci.

Agape.pl

Zapisz się na bezpłatny kurs i rozwijaj swoją wiarę w towarzystwie e-trenera: doswiadczonego chrzescijanina.

Wybierz coś dla siebie i poleć znajomym.

Światopoglądy

Test online pomagający określić swój światopogląd. Jest krótki i prosty, a jednocześnie dotyka głębokich życiowych pytań, na które wielu ludzi szuka odpowiedzi. Doskonały punkt wyjścia do wartościowej rozmowy.

© Ruch Chrześcijański Mt28. Wszelkie prawa zastrzeżone.