STUDENCI Z MISJĄ

STUDENCI Z MISJĄ

Pragniemy, aby każdy student w Polsce usłyszał Ewangelię, przyjął ją i żył nią każdego dnia.

 

 

 

 

 

ATHLETES IN ACTION

ATHLETES IN ACTION

Docieramy do sportowców w Warszawie i okolicach. Dzięki naszym działaniom wielu koszykarzy, biegaczy i trenerów miało okazję lepiej poznać Tego, który stworzył nasze ciała i dał nam marzenia. Przekonaj się, jak Bóg może przemienić twoje życie i nadać głęboki sens każdemu wysiłkowi, który podejmujesz.

STRATEGIE CYFROWE

STRATEGIE CYFROWE

Korzystając z cyfrowych narzędzi, stron i kursów biblijnych, chcemy pomóc polskim internautom nawiązać relację z Jezusem Chrystusem, rozwijać przyjaźń z Nim i stosować Jego zasady w życiu.

 

 

DLA KOBIET

DLA KOBIET

Marzymy o tym, aby każda kobieta w Polsce mogła usłyszeć, jak wyjątkowo jest stworzona, jak bardzo jest kochana i obdarowana. Aby mogła doświadczyć w Jezusie miłości, przebaczenia i nowego życia, w harmonii ze Stwórcą, sobą samą i innymi ludźmi.

 

 

FAMILY LIFE

FAMILY LIFE

Wspieramy i pomagamy małżeństwom w rozwijaniu trzech ważnych więzi w życiu: z Bogiem, współmałżonkiem i dziećmi. Pragniemy, aby małżeństwa i rodziny cieszyły się na co dzień bliskimi i trwałymi relacjami opartymi na osobistej więzi z Jezusem i w ten sposób przekazywały także innym prawdę o Bogu.

 

 

 

RE:GENERACJA

RE:GENERACJA

Re:generacja to 12-stopniowy program odnowy poprzez uczniostwo. Przechodząc przez te biblijne kroki w prawdziwej społeczności z innymi, uczestnikom re:generacji udało się uwolnić od  wielu osobistych zmagań. 

 

 

 

 

RUCH ROZWOJU KOŚCIOŁA

RUCH ROZWOJU KOŚCIOŁA

Tworzenie i rozwój wspólnot kościelnych od początku chrześcijaństwa jest sposobem rozprzestrzeniania się ewangelii na cały świat.

 

 

 

 

 

© Ruch Chrześcijański Mt28. Wszelkie prawa zastrzeżone.