WK strona poziom

Celem programu „Wyjątkowa kobieta” jest stworzenie przestrzeni rozwoju osobistego i duchowego dla kobiet, w której będą mogły odkryć

  • swoją wartość
  • unikalne obdarowanie
  • potencjał, jakim obdarzył je Stwórca

Cykl 8-10 spotkań prowadzony jest metodą coachingu (w tym coachingu rówieśniczego), co stwarza atmosferę, w której uczestniczki mogą uczyć się, czerpać od siebie nawzajem i wymieniać się doświadczeniami.

Oparty na sześciu zasadach biblijnych kurs „Wyjątkowa kobieta”, zachęca kobiety, by zaprosiły Boga do każdej dziedziny swojego życia, pielęgnowały bliską relację z Nim i żyły zgodnie z Jego powołaniem.

Sześć biblijnych zasad ma na celu pomóc kobietom żyć z poczuciem sensu i celu oraz świadomego wpływu na otaczającą je rzeczywistość.

FUNDAMENT zasady, które prowadzą do wewnętrznej odnowy:

  1. Odkryj swoją wyjątkowość.
  2. Przyjdź do Źródła.

KIERUNEK zasady, które kształtują twój umysł, uczucia i wolę:

  1. Odkryj swoje powołanie.
  2. Zmień swoje życie.

DZIAŁANIE zasady, które pomagają ci kontynuować podróż:

  1. Żyj celowo.
  2. Bądź wytrwała.

 

 

 

Oto jakie korzyści przyniesie Ci kurs „Wyjątkowa kobieta”:

Wolność bycia sobą!

Stwarzając nas, Bóg nadał nam niezwykłą wartość. Każda kobieta jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju! Odkrywając swoją wyjątkowość, dostrzeżesz Boży plan dla Twojego życia.

Będziesz miała towarzyszkę podróży!

Uczestniczące w grupie kobiety są podzielone na pary (coaching rówieśniczy). Będziecie dla siebie nawzajem powierniczkami, cheerleaderkami, wsparciem i towarzyszkami podróży. Razem będziecie odkrywać wyjątkową misję Boga dla każdej z was, ciesząc się wspólnotą, która gwarantuje dużo dobrej zabawy!

Pogłębisz swoją relację z Bogiem!

Zasady zawarte w tym kursie pomogą Ci zrozumieć,  jak rozwinąć bliską relację z Panem Bogiem, czerpiąc swoją siłę i wskazówki tylko od Niego. Przez ten proces, zrozumiesz, co to znaczy żyć znaczącym życiem w mocy Bożej.

Nauczysz się biblijnego podejmowania decyzji życiowych!

Kurs „Wyjątkowa kobieta” jest niezwykle praktyczny. Uczy podstawowych zasad z Pisma Świętego, fundamentalnych w podejmowaniu życiowych decyzji.

Odkryjesz swoją misję i nauczysz się wytrwale ją realizować!

Czy wiesz, że bardzo niewiele kobiet ma własną misję życiową? Tylko dzięki określeniu osobistej misji jesteś w stanie skoncentrować się na tym, do czego powołał Cię Bóg. Jasno określona misja wpłynie zarówno na Twoje życie duchowe jak i każdą jego dziedzinę — Twoją rodzinę, dzieci, współmałżonka, finanse, powołanie i osobiste priorytety.

Ten kurs pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania życiowe w sposób, który umożliwia włączenie zasad biblijnych we wszystkie obszary życia. Ze względu na interaktywny charakter kursu, nawiążesz trwałe przyjaźnie z kobietami, które będą w tej podróży z Tobą. 

Rozpocznij już dziś! Zapraszamy Cię w ekscytującą, zmieniającą życie, odkrywczą podróż.

© Ruch Chrześcijański Mt28. Wszelkie prawa zastrzeżone.